Qumësht trupi që ushqen dhe plotëson lipidet – 390 ml

13,99 

Ushqen dhe zbut lëkurën shumë të thatë

Përshkrim

Qumështi e lë lëkurën të butë dhe të ushqyer. Ai ka në përbërje tërshërë që njihet për vetitë e e saj zbutëse. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni çdo ditë në të gjithë trupin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 76103