-20%

Pastrues në formë kremi me kamomil 125ml- Për lëkurë të ndjeshme.

Çmimi origjinal qe: 9,90 €.Çmimi i tanishëm është: 7,92 €.

Pastron lëkurën pa e tharë atë.

Përshkrim

Pastruesi në trajtën e kremit për lëkurë të ndjeshme, largon make up-in dhe çdo papastërti nga lëkura juaj. Është i pasur me kamomil organik, i cili njihet për vetitë e tij qetësuese.
Avantazhet:
• 94% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Kamomil organik i rritur në fushat e La Gacilly.
• Formulë e biodegradueshme.
• Pa parfum
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe buzë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 64279