Parfum Verte Envolee 100ml

0 out of 5

49,00 

Ndjehuni të lirë dhe plot energji me aromën e freskët Verte Envolee.

Përshkrim

Ndjeni aromën e freskët të parfumit Verte Envolee, në të cilin ndërthuren notat e limonit, trëndafilit bergamot dhe çajit të zi.

“Era fryn nëpër barin e njomë, një peizazh i gjelbër merr jetë, i cili të shfaq një ndjenjë energjie.” Sophie LABBÉ, Perfumer

 

 

SKU: 10181