-50%

Krem pasdielli 3 në 1- 200 ml

Çmimi origjinal qe: 15,50 €.Çmimi i tanishëm është: 7,75 €.

Qetëson, riparon lëkurën tuaj dhe ruan ngjyrën.

Përshkrim

Ky krem qetëson, hidraton dhe riparon lëkurën tuaj nga dëmtimet e diellit. Ngjyra e lëkurës duket më e bukur dhe qëndron më gjatë. 92% e përbërësve kanë origjinë bimore. Pa vajra minerale. Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në fytyrë dhe në trup. Evitoni onën përreth syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 96130