Serum antirrudhë me petale trëndafili 30ml

0 out of 5

43,00 

Ushqen dhe rigjeneron intensivisht lëkurën.

Përshkrim

Serumi zbut rrudhat dhe lëkura juaj ditë pas dite bëhet më rrezatuese. Ky serum ka në përmbajtje 30 vajra antirudhë, vajin e 1000 trëndafilave dhe petale trëndafili. Lëkura rigjenerohet dhe ushqehet intensivisht.
Avantazhet:

  • Serumi ka teksturë vajore dhe i jep shkëlqim lëkurës
  • 98% e përbërësve me origjinë bimore;
  • pa vajra minerale;

Këshilla për përdorimin: Aplikoni në mëngjes dhe në mbrëmje në të gjithë fytyrën para kremit. Merrni disa pika dhe masazhojeni me lehtësi nga brenda- jashtë, me lëvizje rrethore.

SKU: 08059