Vaj riparues për flokët 100ml

15,50 

Ushqen dhe riparon flokët shumë të thata.

Përshkrim

Vaji për flokët Riche ka shumë fuksione. Ai ushqen dhe riparon flokët shumë të thata dhe flokët kaçurrela, falë përbërjes së tij me vaj Kokosi. Flokët rifitojnë shkëlqimin e munguar, bëhen më rezistente ndaj këputjes dhe nuk elektrizohen.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Formulë vegane
  • Pa silikon
  • Me Jojoba organike
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim i riciklueshëm

Këshilla për aplikimin: Aplikoni një ose dy spruco në gjatësi dhe majat e flokëve. Mos e shpërlani.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 85081