-70%

Parfum So Elixir Purple 50ml

Çmimi origjinal qe: 55,00 €.Çmimi i tanishëm është: 16,50 €.

Një eliksir magjepsës, simbol i feminitetit.

Përshkrim

Parfumi So Elixir Purple është një ndërthurje e aromave të drurëve Vetiver dhe Patchouli me petalet e Tuberose.

Avantazhet:

  • 86% përbërës bimorë
  • alkool 100% bimor
  • Shishe dhe paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

				

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 37509