Parfum Sur La Lande 100ml

49,90 

Një përzierje e luleve të egra me algat e detit të brigjeve të Bretagne.

Përshkrim

“Shikoni përtej, drejt horizontit të pa kufi. Aty ku lulet e egra të Tokës takojnë erërat e kripura të detit. Qëndroni krenarë, qëndroni të fortë. Përballuni me erërat, dallgët, uljet dhe ngritjet”. Caroline DUMUR, Perfumer.

Parfumi Sur La Lande përmban Kamomil, Jasmin dhe Alga.

Avantazhet:

  • 93% përbërës bimorë
  • alkool 100% bimor
  • Shishe dhe paketim i riciklueshëm
  • Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 86701