-25%

Krem për sytë Bright Botanical 15ml

Çmimi origjinal qe: 32,00 €.Çmimi i tanishëm është: 24,00 €.

Përshkrim

Kremi për sytë Bright Botanical redukton njollat, hidraton në fellësi, zbeh rrathët e zinj dhe qetëson konturin e syve falë formulës së tij të pasur me ekstrakt të farave White Tagua dhe acid hyaluronic.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim i riciklueshmëm

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje në konturet e syve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 47492