-20%

Parfum L’Evidence 100ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 50,00 €.Çmimi i tanishëm është: 40,00 €.

Një kombinim perfekt i lules së Manjolës, ekstraktit të pjeshkës dhe notave të forta të Patchoulit.

Përshkrim

L’Evidence, një histori lirie, ajo e lënies së gjurmës për një botë më të mirë.

Një kombinim perfekt i lules së Manjolës, ekstraktit të pjeshkës dhe notave të forta të Patchoulit.

“Ne menduam të krijonim një aromë të freskët me aromën e luleve të Manjolës, ndërthurur me butësinë e ekstraktit të pjeshkës dhe fortësinë e Patchoulit, për një grua pozitive dhe me vetbesim”. Sonia Constant et Marion Costero, parfumierë.

Avantazhet:

  • 85% përbërës bimorë
  • 100% alkool bimor
  • Prodhuar në Francë