Krem antirrudhë dite/nate 75ml

0 out of 5

56,00 

8 shenja të moshës të korrigjuara.

Përshkrim

Fuqia e një trajtuesi 3 në 1: krem dite, krem nate, maskë nate.

Kremi Anti Age Global 3 në 1 për çdo tip lëkure rigjeneron, ushqen lëkurën, zbut rrudhat dhe i fal asaj shkëlqim. Pasuruar me sythin e nektarit që njihet për aftësinë e veçantë për rigjenerimin dhe rinimin e lëkurës.

Mënyra e përdorimit: Përdoreni çdo ditë në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte ose si maskë nate 2 herë në javë.

Avantazhet:

  • 95% përbërës bimorë
  • Me sythin e nektarit
  • Prodhuar në Francë