-30%

Maskë pastruese me mente 30 ml

Çmimi origjinal qe: 6,50 €.Çmimi i tanishëm është: 4,55 €.

Pastron dhe largon yndyrën e tepërt nga lëkura juaj.

Përshkrim

Kjo maskë organike me mente eliminon papastërtitë dhe largon yndyrën e tepërt nga lëkura juaj, pa e tharë atë. Struktura e saj tepër e freskët nuk ngjitet në lëkurë dhe të jep një pamje të freskët.
Avantazhet;
• 98% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni në zonën T (balli, hundë, mjekër) ose në tërë fytyrën dy herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta. Hiqni tepricën me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 27628