-25%

Krem për sytë Elixir Botanique 15ml

Çmimi origjinal qe: 27,90 €.Çmimi i tanishëm është: 20,93 €.

Hidraton zonën përreth syve dhe e mbron atë nga ndotja.

Përshkrim

Kremi i syve Elixir Botanique hidraton zonën përreth syve, i jep shkëlqim dhe e mbron atë nga ndotja. Pas një muaji përdorimi do të vini re që rrathët e zinj janë zbehur dukshëm, rrudhat janë reduktuar dhe sytë tuaj do të duken më të freskët.
Kremi është i pasur me Mikro-Alga dhe Nasturtium, të cilët stimulojnë oksigjenimin dhe detoksifikimin e qelizave të lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve me origjinë bimore
• Paketim i riciklueshmëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën përreth syve me anën e kokës mesazhuese, me lëvizje nga brenda-jashtë në mënyrë që kremi të përthithet sa më mirë nga lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55763