Krem për duart Voile Dore 30ml.

0 out of 5

4,20 

Ky krem për duart me aromën e vaniljes dhe me erëzat pikante të festave, i lë duart të buta dhe të hidratuata.

Përshkrim

Kremi i  ​​duarve pa silikon dhe pa ngjyrues me aromën e vaniljes dhe të erëzave pikante të festave, hidraton dhe zbut duart. Formula e tij është e pasur me gjalp shea dhe tekstura e hollë përthithet shumë lehtë nga lëkura.

Avantazhet:

• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë vegane
• Prodhuar në Francë

Këshilla për përdorimin: Aplikojeni në duar duke e masazhuar deri në përthithje.

SKU: 15667