Krem hidratues kundër akneve- 40 ml

11,89 

Krem hidratues për lëkure akneike

Përshkrim

Ky Krem hidratues lufton 4 shenjat e lëkurës problematike në një aplikim te vetëm: matifikon për 8 orë, zvogëlon poret, redukton puçrrat dhe pikat e zeza si dhe zbehën shenjat e mbetura nga aknet. Lëkura juaj shpëton nje herë e mirë nga këto parregullsi dhe bëhet dukshëm më e bukur. Kremi është i pasuruar me pluhurin e cajit Boreal për vetitë ribalancuese dhe me acidin salicilik 100% me origjinë bimore për vetitë e luftimit kundër papastërtive të lëkurës. Avantazhet: Teksturë e lehtë, kremoze. 87% përbërës jane me origjinë natyrore. Acid salicilik eshte 100% me origjinë bimore. Jo yndyrore. Amballazh lehtësisht i degradueshem. Këshilla e përdorimit: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbremje në të gjithë lëkurën.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 06996