Sale

Korrektor likuid me mbulim të lartë

Çmimi origjinal qe: 12,00 €.Çmimi i tanishëm është: 7,20 €.

Korrigjon, zbut dhe ndriçon konturet e syve tuaj.

Përshkrim

Korrektori i lëngshëm me mbulim të lartë mbulon rrathët e zinj të sytve dhe unifikon ngjyrën e lëkurës. Ai është i pasuruar me boronica nga La Gacilly, Brittany dhe është i përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm.
Avantazhet:
• 85% e përbërësve me origjinë bimore
• Formulë vegane
• Me lule misri organike
• Paketim i riciklueshëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Aplikojeni korrektorin në konturet e syve dhe në papërsosmëritë e tjera të fytyrës. Përhapeni me majën e gishtave ose duke përdorur një furçë ose një sponxh. Përsëriteni proçesin nëse dëshironi një rezultat me mbulim më të lartë.
*Për një rezultat edhe më të ndritshëm, aplikoni korrektorin duke formuar një trekëndësh të përmbysur poshtë syve për të mbuluar rrathët e zinj dhe për të ndriçuar edhe më shumë sytë tuaj!

Informacion shtesë

Color

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 42067
Spastroje