GRAND ROUGE L’ELIXIR – efekt mat

15,89 

Për buzë perfekte deri në 12 orë.

Përshkrim

Grand Rouge l’Elixir ka në përbërje vajin rigjenurues të Kamelias. Buzët tuaja do të jenë të buta, mat dhe me një ngjyrë perfekte e cila qëndron deri në 12 orë. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 17848
Spastroje