Qumësht për hidratimin dhe forcimin e lëkurës- 200 ml

12,00 

Hidraton dhe qetëson me një veprim të vetëm

Përshkrim

Qumështi forcon dhe hidraton lëkurën. Ditës pas dite lëkura rifiton elasticitetin & fortësinë dhe silueta është më e tonifikuar. Qumështi ka në përbërje Centella Aziatike. Avantazhet: Tekstura e tij zbut dhe penetron menjëherë ne lëkurë, duke lejuar që të visheni menjëherë pasi e keni aplikuar. 90% e përbërësve kanë origjinë bimore, pa vajra minerale. Këshilla për aplikimin: Qumështi aplikohet në mëngjes dhe në mbrëmje duke zëvendësuar qumështin normal. Masazhojeni nga poshtë lart.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 09466