-30%

Krem hidratues 3 në 1 – 50 ml

9.80

Qetëson, hidraton dhe mbron lëkurën.

Përshkrim

Ky krem është I pasuruar me fasulen Anta brazialiane e cila ka veti qetësuese e mbrojtëse dhe ekstraktin e Aphloia-s e cila e lë lëkurën e butë. Ai ka një teksturë kremoze e cila nuk ngjit. Këshila për përdorimin: Aplikojeni në të gjithë fytyrën dhe masazhjeni me lëvizje rrethore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Krem hidratues 3 në 1 – 50 ml”

SKU: 89946
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën