Furçë për bush-in

9,00 

Nxjerr në pah mollëzat.

Përshkrim

Kjo furçë shërben për të aplikuar blushin. Forma e furçës përputhet në menyrë perfekte me mollëzat. Avantazhet: dorezë druri, fije 100% sintentike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 54297