Dorezë për pastrimin e lëkurës

4.90

Heq makijazhin lehtësisht, vetëm me ujë.

Përshkrim

Kjo dorezë heq makijazhin vetëm me ujë, lahet dhe përdoret deri në 3 muaj. Mikrofibrat e saj pastrojnë lehtësisht makijazhin. Doreza është praktike dhe mund ta merrni me vete kudo. Këshilla për përdorimin:
1. Lageni me ujë të ngrohtë
2.Pastroni lehtësisht makijazhin nga faqet, sytë dhe buzët
3. Lajeni dorezën dhe lëreni të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Dorezë për pastrimin e lëkurës”

SKU: 69347