Xhel hidratues për konturin e syve, 15 ml

0 out of 5

15,00 

Hidraton dhe i jep shkëlqim konturit të syve.

Përshkrim

Xheli i syve super hidratues redukton rrathët e zi, zbut dhe hidraton zonën e kontureve të syve. Pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi dhe përbërësin Nacre (nëna e perlës) që i jep shkëlqimin.

Avantazhet:

  • 95% përbërës bimorë;
  • pa paraben;
  • pa vajra minerale;
  • pa parfum.

Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në konturet e syve në mëngjes dhe mbrëmje.

SKU: 00284