Serum nate antirrudhë me efekt melatonine 30ml

0 out of 5

39,90 

Përshkrim

Ditë pas dite, kur të zgjoheni në mëngjes, do ta ndjeni lëkurën më të freskët, të rigjeneruar dhe plot shkëlqim. Lëkura juaj do të jetë më e shëndetshme, rrudhat do të reduktohen dhe lëkura do të forcohet.
Serumi është i pasur me Mikro-Alga dhe Nasturtium, të cilët stimulojnë oksigjenimin dhe detoksifikimin e qelizave të lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve me origjinë bimore
• Paketim i riciklueshmëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër. Hidhni 2 pika në pëllëmbën e dorës dhe shpërndajeni lehtësisht në fytyrë duke e masazhuar me lëvizje nga brenda jashtë. Tundeni përpara përdorimit.

SKU: 80171