Spray për trupin dhe flokët me vaj ulliri 100 ml

9,00 

Kënaqësia e një arome të këndshme në flokët dhe trupin tuaj

Përshkrim

Ekspertët tanë të bukurisë bimore kanë kombinuar vajin esencial të petitgrain me ekstraktin e ullirit për të krijuar një spray për trupin dhe flokët. Avantazhet: 97% e përbërësve janë me origjinë bimore, alkol 100% me origjinë bimore, vegan, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55683