-20%

Spray për trupin dhe flokët me lavandër dhe manaferrë 100 ml

Çmimi origjinal qe: 9,00 €.Çmimi i tanishëm është: 7,20 €.

Kënaqësia e një arome të këndshme në flokët dhe trupin tuaj

Përshkrim

Ekspertët tanë të bukurisë bimore kanë kombinuar vajin esencial të lavandos me ekstraktin e manaferrës për të krijuar një spray për trupin dhe flokët. Avantazhet: 96% e përbërësve janë me origjinë bimore, alkol 100% me origjinë bimore, vegan, shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 55269