Skrab bimor me kajsi për të gjitha tipet e lëkurës – 150 ml

12,00 

Ofroni lëkurës tuaj një ndryshim total.

Përshkrim

Doni të rinovoni totalisht lëkurën e trupit tuaj? Skrabi bimor me kajsi është i duhuri për ju. Lëkura juaj do të pastrohet dhe do të largohen qelizat e vdekura. Ajo do të jetë më e butë dhe rrezatuese. Kokrrizat e skrabit janë me kajsi e cila është një eksfoliant natyror për largimin e qelizave të vdekura.
Këshilla për aplikomin: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni lëkurën e trupit dhe më pas shpërlajeni. Përdoret 1 ose 2 herë në javë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 44138