-70%

Maskara për kthimin e qerpikëve

Çmimi origjinal qe: 16,00 €.Çmimi i tanishëm është: 4,80 €.

Përshkrim

Furça e saj e lakuar, i kthen dhe ndan qerpikët në mënyrë të përsosur. Përbërja e saj kremoze dhe ngjyra e zezë e theksuar i bën qerpikët tuaj të duken të mrekullueshëm.
Maskara është e pasur me vaj Kastori dhe ujë të lules së misrit, gjë e cila lejon të përdoret lehtësisht nga personat me sy sensitivë dhe nga ata që përdorin lente për sytë.
85% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni nga baza e qerpikëve drejt majës me lëvizje të lehta të harkuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 88718