-20%

Maskara Metamorfozë Intense

Çmimi origjinal qe: 17,00 €.Çmimi i tanishëm është: 13,60 €.

Për qerpikë plot volum, të kthyer dhe të fortë që zgjat plot 24 orë.

Përshkrim

Falë formulës së saj me përbërje vaj Kastori dhe ujin e lules së misrit, maskara mund të pëdoret lehtësisht edhe nga personat me sy sensitivë dhe nga ata që përdorin lente për sytë. Ngjyra e saj është e zezë intense falë përbërjes së saj me qymyr bimor.
Këshilla për përdorimin: Aplikojeni nga baza e qerpikëve drejt majës me lëvizje të lehta të harkuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 46672