-25%

Krem zbardhues-hidratues 50ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 40,00 €.Çmimi i tanishëm është: 30,00 €.

Lëkurë e unifikuar dhe e ndritshme.

Përshkrim

Kremi Bright Botanical hidraton dhe matifikon menjëherë lëkurën. Kremi përmban ekstrakt të farave të bimës White Tagua, të cilat ndihmojnë në reduktimin e njollave kafe. Ditë pas dite do të vini re që njollat kafe në lëkurë janë zbehur. Lëkura duket rrëzëllitëse dhe plot jetë.

Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në lëkurë të pastër çdo mëngjes dhe mbrëmje.

Avantazhet:

  • 96% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Shishe e riciklueshme.
SKU: 47597