Kalendari i Festave.

0 out of 5

70,00 

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Zbuloni surprizën tuaj në Kalendarin e Yves Rocher. Brenda kalendarit ndodhen 8 produkte me madhësi standarte, 13 në madhësinë ‘travel size’ dhe 3 testera.

Kalendari përmban:

 1. Krem për duart me Litchi 30ml
 2. Balm riparues për flokët 30ml
 3. Maskë për fytyrën me kalendula 30ml
 4. Xhel dushi për trupin me tërshërë 50ml
 5. Krem hidratues për fytyrën Hydra Vegetal 7ml
 6. Buzëkuq i kuq mat
 7. Balm dushi me gjalp shea dhe bajame 30ml
 8. Parfum Verte Envolée 5ml
 9. Krem për duart Monoi 30ml
 10. Maskë për flokët 2 në 1 35ml
 11. Ujë micelar Pure Algae 50ml
 12. Qumësht trupi me lulen Meadow 50ml
 13. Balm për buzët me gjalp shea dhe bajame
 14. Shampo për flokët 50ml
 15. Xhel pastrues për fytyrën me alga 30ml
 16. Xhel dushi me erëzat e Krishtlindjes 50ml
 17. Qumësht trupi me gjalp shea dhe bajame 30ml
 18. Krem antirrudhë për fytyrën Filler Vegetal
 19. Manikyr
 20. Xhel dushi me alga 50ml
 21. Krem për fytyrën me kamomil 7ml
 22. Qumësht trupi me argan dhe trëndafil 50ml
 23. Xhel dushi me Litchi 50ml
 24. Maskara Métamorphose
SKU: 10893