Fondatinë Zero Defaut 30ml

15,00 

Ngjyrë lëkure perfekte, pa difekte për 24 orë.

Përshkrim

Kërkuesit e kozmetikës bimore kanë kombinuar pigmentet minerale dhe bimore, për të krijuar një fondatinë e cila përhapet lehtësisht, unifikon ngjyrën e lëkurës dhe pamja juaj do të duket perfekte.
Fondatina ka një mbulim mesatar në të lartë, gjysëm mat dhe zgjat plot 24 orë. 98% e përbërësve janë me përmbajtje bimore. Fondatina përmban ekstrakt nga bima Edulis, e cila njihet për vetitë e saj hidratuese, kamomil të egër si dhe nga një mix përbërësish të tjerë bimorë të cilët hidratojnë lëkurën.

Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Pa silikon
• Vegane
• Shishe e riciklueshme
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Nëse dëshironi mbulim mesatar, vendosni pak sasi të fondatinës në faqe, ballë, hundë duke e përhapur me furçë ose sfungjer. Për mbulim të lartë përsëriteni proçesin.

Informacion shtesë

Color

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 91834
Spastroje