-50%

Deodorant me kamomil 50ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 6,30 €.Çmimi i tanishëm është: 3,15 €.

Ndjeni butësinë në lëkurën tuaj.

Përshkrim

Ky deodorant ju mbron nga aromat e pakëndshme, duke i falur butësi dhe qetësi lëkurës suaj për 48 orë, falë përbërjes së tij me kamomil organik.

Avantazhet:

  • Formulë vegane
  • Prodhuar në Francë
SKU: 57834