Pudër e thatë me 2 nuanca 15gr

22.00

Ngjyrë lëkurë e nxirë falë 2 ngjyrave komplementare.

Përshkrim

Për një ngjyrë lëkure perfekte, aplikoni pudrën e thatë me 2 ngjyra. Ajo ngroh tonalitetin e lëkurës dhe krijon idenë e një lëkurë të nxirë nga dielli në mënyrë natyrale. Pa paraben. Këshilla për përdorimin: Zgjidhni nuancat që pështaten me shumë me ngjyrën e lëkurës tuaj. Ngjyrat mund ti miksoni për të ngrohur tonalitetin e lëkurës, ose mund ti përdorni të ndara, sipas intensitetit të dëshiruar. Aplikojeni dhe te qafa, për të shmangur diferencat e ngjyrës së lëkurës.

Informacion shtesë

Color

leger, moyen

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pudër e thatë me 2 nuanca 15gr”

SKU: 62594
Spastroje
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara