-10%

Balsam për flokë të lyer 200 ml

5,40 

Ushqen, ruan ngjyrën dhe rigjallëron shkëlqimin e flokëve.

Përshkrim

Balsami me uthull mjedre ushqen flokët, ruan ngjyrën, rikthen shkëlqimin e tyre dhe nuk i le të ngatërrohen.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në gjatësi të flokëve të lagur. Lëreni për 1 min dhe shpërlajini.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Balsam për flokë të lyer 200 ml”

SKU: 36250