Balm për buzët me gjalp Shea

3,00 

Për buzë të bukura dhe të ushqyera në mënyrë natyrale.

Përshkrim

Balmi për buzët me gjalp Shea, pjesë e edicionit të limituar të festave të fundvitit, ushqen dhe zbut buzët tuaja, falë përbërjes së tij me Shea organike e kultivuar në Afrikën Perëndimore.
Testuar dermatologjikisht.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë bimore
• Prodhuar në Francë
• Paketim i riciklueshëm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95426