-30%

Xhel krem për hidratim intensiv – lëkurë normale në mikse, 50ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 17,00 €.Çmimi i tanishëm është: 11,90 €.

Non-stop hidratim për 48h

Përshkrim

Ky xhel krem është i pasuruar me ujin qelizor Edulis, një aktivizues hidratimi. Lëkura është menjëherë e mbushur plot ujë dhe për 48 orë është vazhdimisht e hidratuar.

Avantazhet:

  • Teksturë fluide e lehtë që përthithet menjëherë nga lëkura;
  • 90% përbërës bimorë;
  • pa paraben;
  • pa ngjyrues;
  • pa vajra minerale.

Mënyra e aplikimit: Aplikoni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe darkë.

SKU: 59378