-30%

Serum për hidratim intensiv 100h, 30ml

0 out of 5

Çmimi origjinal qe: 21,00 €.Çmimi i tanishëm është: 14,70 €.

Hidratim intensiv për 100h

Përshkrim

Serumi hidratues i pasuruar me ujin qelizor Edulis ka veprim te trefishtë: ruan ujin në zemër të lëkurës, e shpërndan atë në të gjitha shtresat e epidermës dhe kufizon avullimin e tij për hidratim të vazhdueshëm.

Mënyra e aplikimit: Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje, vetëm apo para rutinës tuaj të përditshme.

Avantazhet:

  • 99% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
SKU: 57732