-25%

Spray mbrojtës me spf 50- 150 ml

Çmimi origjinal qe: 24,00 €.Çmimi i tanishëm është: 18,00 €.

Mbron dhe hidraton lëkurën.

Përshkrim

Ky krem mbron lëkurën tuaj nga UVA/UVB dhe djegja nga dielli. Lëkura hidratohet, zbutet dhe ka një aromë të këndshme. Kremi ka një teksturë të lehtë e cila përthithet menjëherë nga lëkura. Pa vajra minerale. Kremi aplikohet lehësisht falë pompës praktike. Këshilla për përdorimin: Tundeni mirë para se ta aplikoni. Lyeni të gjithë trupin. Mos e përdorni në fytyrë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 69393