-20%

Skrab pastrues me mente 75ml- Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

Çmimi origjinal qe: 11,50 €.Çmimi i tanishëm është: 9,20 €.

Redukton poret dhe sebumin e tepërt.

Përshkrim

Skrabi pastrues me mente eliminon sebumin e tepërt duke zvogëluar poret, eleminuar papastërtitë dhe qelizat e vdekura. Pastron ne thellesi dhe butësisht lëkurën duke e përtharë atë dhe duke i kthyer shkëlqimin e saj natyral.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Pa sulfate
Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni dy herë në javë në fytyrë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar apo të irirtuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 96062