Set me 4 produkte me erëzat e Krishtlindjes.

0 out of 5

15,00 

Përkëdhelni veten tuaj me aromën e ëmbël të erëzave të Krishtlindjes, kjo aromë kaq e këndshme dhe relaksuese që na kujton ngrohtësinë e familjes në ditë tipike festash.

Përshkrim

Seti përmban:

  • Xhel dushi 50ml
  • Qumësht trupi 50ml
  • Skrab trupi 30ml
  • Balm për buzët
SKU: 10771