Maskë rigjeneruese me kalendula 30 ml.

5,60 

Rigjeneron dhe ushqen lëkurën tuaj

Përshkrim

Kjo maskë organike në përbërje me lulen e kalendulës rigjeneron dhe ushqen lëkurën. Është e këshillueshme veçanërisht për lëkurat e thata.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni dy herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta. Hiqni tepricën me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 92860