-50%

Maskë me kamomil 30 ml

Çmimi origjinal qe: 5,60 €.Çmimi i tanishëm është: 2,80 €.

Maskë qetësuese për çdo lloj lëkure me kamomil.

Përshkrim

Kjo maskë organike me kamomil qetëson menjëherë lëkurën tuaj. Mund të përdoret për çdo lloj lëkure. Përbërja e saj kremoze e lë lëkurën të butë, dhe të freskët.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni dy herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta më pas hiqni tepricën me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 92113