-20%

Maskë hidratuese dhe oksigjenuese me alga 75ml – Për lëkurë normale në mikse.

Çmimi origjinal qe: 13,00 €.Çmimi i tanishëm është: 10,40 €.

Hidratim intensiv në vetëm 5 minuta.

Përshkrim

Kjo maskë hidratuese dhe oksigjenuese ringjall shkëlqimin natyral të lëkurës. Ditë pas dite, lëkura është më e butë dhe rrezatuese. Është e formuluar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni dy herë në javë në fytyrë të pastër. Shmangni kontaktin me sytë. Lëreni 5 min dhe largoni pjesën e mbetur me pambuk.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 95729