Grand Rouge Mat

10,50 

Matifikon dhe ushqen buzët tuaja.

Përshkrim

Ky buzëkuq është aleati juaj për buzë mat, që nuk thahen. Ai ka në përmbajtje vajin e Kamelias I cili ka veti ushqyese. Buzëkuqi qëndron deri në 8 orë. Pa silikon. Këshilla për aplikimin: Aplikoni buzëkuqin duke filluar nga zemra e buzëve. Për një rezultat të përsosur aplikoni paraprakisht lapsin për konturimin e buzëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 23432
Spastroje