Furçë për thembrat e këmbëve

10,90 

Zbut dhe qetëson lëkurën e këmbëve.

Përshkrim

Kjo furçë eleminon qelizat e vdekura. Pasi e përdorni lëkura bëhet më e butë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 19060