Set me krem dhe qumësht trupi

7.50

Nje set me produktet e domosdoshme.

Përshkrim

Ky set përmban:
Xhel dushi 200 ml
Kremi trupi 200 ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set me krem dhe qumësht trupi”

SKU: Paketim 12
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara