Set me 3 xhel dushi me aroma të ndryshme

11.70

Kënaqësia e një dushi me aromë frutash.

Përshkrim

Zbuloni aromën e shegës, mango & koriandër dhe mjedër me mente! Seti përmban 3 xhel dushi 200 ml.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set me 3 xhel dushi me aroma të ndryshme”

SKU: paketim 1
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara