Xhel dushi pa shkumë me Hamamelis – 200 ml

7,90 

Pastron me delikatesë, qetëson dhe ushqen lëkurën e ndjeshme gjatë dushit

Përshkrim

Ky xhel dushi pa shkumë përdoret dhe për lëkurat më sensitive. Formula e tij pa sulfate paston me delikatesë lëkurën. Përbërja e tij me vajra bimor ushqen lëkurën gjatë dushit. Pas dushit lëkura është e butë dhe e qetësuar. Lëkura e ndjeshme është e brishtë dhe nuk e mbron dot veten. Ky xhel dushi ndihmon lëkurën të rifitojë balancën natyrale. Avantazhet: Tekstura kremoze, pa shkumë transformon dushin në një trajtim. 97% e përbërësve kanë origjinë bimore, respekton ph e lëkurës. Hamamelisi eshte rritur në mënyrë organike. Këshilla për aplikimin: Përdoreni në lëkurë të lagur. Shpërlajeni. Ky krem dushi mund të përdoret edhe te fëmijët mbi 3 vjeç.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 76296