Vaj tradicional ushqyes Monoi

13,00 

Një lëkurë e ushqyer dhe aromë fantastike.

Përshkrim

I pasur me Monoi, ky vaj mbron lëkurën nga tharja dhe agresionet e jashtme dhe ruan ngjyrën e lëkurës pas plazhit. Aplikojeni në lëkurën e trupit për ta ushqyer dhe dhënë shkëlqim. Gjithashtu mund ta përdorni si trajtim për flokët para larjes. Flokët do të ushqehen dhe do jenë të buta.
Këshilla për aplikim:
• Tundeni përpara përdorimit.
• Vendoseni në lëkurë në çdo kohë të ditës, hidheni lehtë në gjatësinë e flokëve ose përdoreni si maskë përpara se të aplikoni shampon.
• Vaji Monoï ngurtësohet natyrshëm nën 26 ° C. Ngroheni shishen midis duarve ose në ujë të nxehtë që të shkrihet.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• 95% Monoi nga Tahiti.
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

Disponueshmëria: S’ka stok SKU: 08198