Vaj hidratues Monoi për trupin dhe flokët, 125ml.

13,00 

Hidraton lëkurën dhe I mban flokët të buta.

Përshkrim

Ky vaj përdoret për trupin dhe flokët dhe ka aromë fantastike. Lëkura juaj hidratohet, qëndron e butë dhe nxihet me shpejt. Monoi është sekreti i bukurisë së grave të Tahitit.
Rezultatet:
• Hidraton dhe ushqen lëkurën.
• Ushqen flokët tuaja dhe i lë ato të buta.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• 2% Monoi nga Tahiti.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për përdorimin: Tundeni përpara se ta aplikoni. Aplikojeni në trup dhe në flokë në çdo kohë që dëshironi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.

SKU: 78730